Ponúkame Vám účtovnícke služby

ekonomika

 

Služby, ktoré poskytujeme sú cenovo dostupné a sú osvedčené dlhoročnými skúsenosťami. Všetky poskytované služby vykonávame v súlade s platnými právnymi normami, čím Vás odbremeníme od legislatívnych nárokov na Vašu firmu.

Samozrejmosťou je zachovávanie absolútnej mlčanlivosti o všetkých skutočnostiach. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a v rámci poskytovania účtovných služieb Vám ponúkame aj pridanú hodnotu v podobe konzultácií a poradenstva v oblasti účtovníctva, daní, miezd a personalistiky.

Odmena za externé vedenie účtovníctva vychádza od počtu dokladov za mesiac a počtu zamestnancov. Cena sa stanoví na základe rokovania s klientom pričom v cene je zahrnuté aj poradenstvo v bežnom roku.

Účtovnú agendu spracovávame podľa požiadaviek klienta na vlastnom programovom vybavení v priestoroch našej ekonomickej kancelárie.

V rámci zastupovania v daňovom konaní na základe splnomocnenia klientom, jednáme s daňovým úradom, vybavujeme žiadosti o predĺženie lehoty na podanie daňového priznania, zastupujeme klienta pri daňovej kontrole.

Viac informácií získate po výbere konkrétneho zamerania: